Kaip mus rasti?

Tel. +385 164 47785
Faksas +385 164 47789
El. paštas

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos Seimo rinkimai 2020

Sukurta 2020.07.13 / Atnaujinta 2020.10.05 10:16
  Lietuvos Seimo rinkimai 2020

  Š.m. spalio 11 d. vyks rinkimai į Lietuvos Respublikos Seimą. Nuo liepos 1 d. pradėjo veikti elektroninė užsienyje balsuojančių rinkėjų registracija: https://www.rinkejopuslapis.lt/rinkeju-balsuojanciu-uzsienyje-elektronine-registracija.

  Užsiregistravusieji rinkėjai bus įtraukiami į atitinkamos Lietuvos diplomatinės atstovybės rinkėjų sąrašus.

  Atkreipiame dėmesį į tai, kad visi rinkėjai turi registruotis iš naujo – net ir tie, kurie nuolat gyvena užsienyje ir jau buvo įtraukti į užsienyje balsuojančių rinkėjų sąrašus praėjusiuose rinkimuose ar referendumuose.

  Jei pasirinksite balsuoti paštu, ambasada rinkimų biuletenius išsiųs Jūsų nurodytu gyvenamosios vietos adresu. Todėl prašome rinkėjų registracijos sistemoje nurodyti tikslų savo pašto adresą. Primename, kad:

  • paskutinė diena registruotis balsavimui paštu ambasadoje Zagrebe (iš Juodkalnijos, Šiaurės Makedonijos ir Kroatijos) yra rugsėjo 24 d, ketvirtadienis.
  • siųsdami voką su užpildytu balsavimo biuleteniu į ambasadą, turite užtikrinti, kad pašto žyma ant voko būtų ne vėlesnė negu 2020 m. spalio 10 d.
  • balsuojantys paštu Kroatijoje, kartu su balsavimo biuleteniu gaus ambasadai adresuotą voką su pašto ženklu. Balsuojantiems paštu iš Juodkalnijos ar Šiaurės Makedonijos, balsavimo dokumentų siuntimo išlaidų ambasada neapmoka.
  • raginame įvertinti valstybės, kurioje ketinate balsuoti, pašto greitį.

  Daugiau informacijos, kaip balsuoti Pasaulio lietuvių apygardoje galite rasti šiame filmuke.

  Daugiau informacijos: