Kaip mus rasti?

Tel. +385 164 47785
Faksas +385 164 47789
El. paštas

Naujienlaiškio prenumerata

Naujienos Spausdinti RSS

Susitikime su Lietuvos verslininkais aptartos veiklos Kroatijoje galimybės

Sukurta 2021.04.30 / Atnaujinta 2021.05.04 17:26
  Susitikime su Lietuvos verslininkais aptartos veiklos Kroatijoje galimybės

  Lietuvos ambasadorė Kroatijoje Jūratė Raguckienė balandžio 29 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Eksporto klubo suburtiems verslininkams virtualiame susitikime pasakojo apie Kroatijos rinką, jos aktualijas ir specifiką, dalijosi patarimais, kaip sėkmingai rasti verslo partnerius ir plėtoti verslą šioje šalyje.

  Ambasadorė atkreipė dėmesį į tai, kad Kroatija yra labai į turizmą orientuota šalis, kurią kasmet aplanko apie 20 mln. turistų. Svečiai iš užsienio praplečia vartotojų ratą šalyje ir suteikia daug potencialo prekes ir paslaugas eksportuojančioms įmonėms.

  J.Raguckienė taip pat patarė artimai susipažinti su Kroatijos rinka prieš įžengiant į ją – tiesiogiai susitikti su potencialiais partneriais, užmegzti ryšį su jais, asmeniškai pristatyti produkciją ar paslaugas. Tam reikėtų skirti nemažai laiko ir pastangų. Anot ambasadorės, galimybių Kroatijoje turi maisto, gėrimų, logistikos, taip pat statybos ir kitų sektorių įmonės. Ambasada visuomet yra pasiruošusi padėti kontaktų ieškančioms Lietuvos įmonėms.

  Ambasadorė susitikimo metu taip pat atsakė į verslo atstovų klausimus.

  Tai jau ne pirmas tokio pobūdžio susitikimas. Balandžio 20 d. Lietuvos ambasados Graikijoje, Kroatijoje ir Vengrijoje kartu su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmais bei su verslo paramos tinklo „Enterprise Europe Network“ partneriais Lietuvos verslininkams pristatė Vakarų Balkanų šalių (Albanijos, Bosnijos ir Hercegovinos, Juodkalnijos, Kosovo, Serbijos ir Šiaurės Makedonijos) rinkas.