Veleposlanstvo Republike Litve u Republici Hrvatskoj tradicionalno je Dan ponovne uspostave neovisnosti Republike Litve (11. ožujka 1990.) obilježilo sa zaposlenicima poslovnog centra Eurotower, u kojem je smješteno Veleposlanstvo, i njegovim posjetiteljima.
Veleposlanstvo je posjetitelje restorana Lobby častilo kavom, a uz to gosti su imali priliku isprobati litavske delicije, porazgovarati sa zaposlenicima Veleposlanstva i na takav način saznati više o Litvi. Također, gosti restorana imali su priliku u pozadini čuti litavsku glazbu i pogledati dokumentarne filmove o Litvi i o Vilniusu koji ove godine slavi 700. obljetnicu utemeljenja.
Vrlo nam je drago da je proslava 11. ožujka sa zajednicom iz okolnih ustanova i tvrtki postala lijepom tradicijom i društvenim događajem koji svi iščekuju. Veleposlanstvo od srca zahvaljuje osoblju Eurotowera i restorana Lobby što su nam omogućili zajedničku proslavu Dana ponovne uspostave neovisnosti Republike Litve u Zagrebu koja nam pruža priliku za međusobno upoznavanje i bolje razumijevanje.