Veleposlanica Jūratė Raguckienė sastala se gradonačelnicima Splita i Šibenika
28. prosinca veleposlanica Republike Litve u Republici Hrvatskoj Jūratė Raguckienė posjetila je jug Hrvatske gdje se sastala s gradonačelnikom Grada Splita Ivicom Puljakom te gradonačelnikom Grada Šibenika Željkom Burićem.
Veleposlanica je s gradonačelnicima Splita i Šibenika razgovarala o jačanju poslovnih kontakata, uključujući i mogućnosti posjeta litavskih gospodarstvenika raznim hrvatskim regijama. Na sastancima se također razgovaralo o jačanju suradnje na područjima kulture, obrazovanja, sporta, kao i na drugim područjima.